Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuReference

Podle průzkumů nemají lidé největší strach z pavouků nebo ze zubaře, ale z veřejného vystoupení. Já veřejně vystupuji více než 10 let. Diváci na vás samozřejmě nejistotu, strach a další věci poznají. A pokud to neumějí pojmenovat – prostě jim na vás něco „nesedí“.

      Proč se ale lidé bojí veřejně vystupovat ?  Bojíte se i vy ? A je to vlastně v pořádku ? Čeho bychom se měli sakra bát, když se nám vlastně nic neděje? 

Pokud vás to zajímá stejně, jako mě, pokud sami sobě chcete dovolit lepší život, rovnováhu, klid, úspěch  ve věcech, které jsou pro vás důležité, jste na správných stránkách.

 

S Jitkou spolupracuji několik let a vždycky se rád vracím. Nikdy nepřestanu žasnout nad tím, co všechno už jsem ve spolupráci s ní změnil – samozřejmě k lepšímu a natrvalo. Díky Jitko.

První krok je vždy na vás. A jestli se k němu máte problém rozhoupat – tak už to je důvod k první návštěvě. Dnes už vím, že není normální nedovolit sám sobě lepší život !

Ondra Pokorný,moderátor,  Lanškroun, www.ondrapokorny.cz


Jmenuji se Petra Nováková a s prací paní Jitky mám mnoho velmi pozitivních zkušeností,ať už jako její klientka a později i jako její žačka na  kurzech, které pořádá.

Metodou AFT pomohla mému tehdy čtyřletému synovi. Měl opakované problémy s bříškem, které nás dovedly na vyšetření k lékaří. Vyšetřením se zjistilo, že je nesprávně vyvinutý kus tenkého střeva. Měli jsme potom být odkázáni na enterologii do FNHK. Místo toho jsme zajeli na AFT a po měsíci jsme jeli na kontrolní ultrazvuk a střevo bylo v naprostém pořádku. Po této zkušenosti jsem s Jitkou řešili ještě více potíží napříč celou rodinou. Pomohla mně a mému manželovi překonat velkou manželskou krizi. Dále jsem se zůčasnila konstalace, byl to pro mě velmi silný zážitek a rozhodně doufám, že to nebyla poslední konstalace ,kterou jsem s Jitkou podstoupila. Navíc jsem se po těchto zkušenostech rozhodla sama absolvovat paní Jitkou pořádaný kurz AFT a následně jsme se nechali s manželem zasvětit do Reiki 1. Já i má celá rodina vděčíme Jitce za mnohé pozitivní a touto cestou ji zároveň velice děkuji.

Petra Nováková, zdravotní sestra, Litomyšl


Diky Jitce a AFT terapii jsme porazili bezbolestně a rychle neštovice, zánět ramenního kloubu, ostruhy, cystitidu. Je to úžasná terapie, která nebolí, výsledky se dostavují rychle a je časově nenáročná. Doporučuji!

Petra Fajmonová, zdravotnice, VŠ, Brno


Je to neuvěřitelé, ale opravdu to (tj. AFT)  zabírá. Největší úspěch mám s léčením oparu. Už při prvním poklepávání na uvedené meridiánové body je druhý den vidět, že se opar zastavil, zbyla po něm jen tečka. Tečka je vidět ještě několik několik dnů, pak se ztratí úplně. Hodně mne to překvapilo, tak rychle jsem se nikdy předtím oparu nezbavila. O dovolené jsem si tímto způsobem vyléčila zánět zubu. Už jsem byla oteklá a moji přátelé mi chtěli sehnat lékaře, protože o státním svátku jsme nikoho nesehnali vzala jsem si receptář a začala poklepávat. Zub přestal bolet a k zubaři jsem nemusela. Metodu vřele doporučuji!

Jana Moravcová, řeitelka domova pro důchodce, Letohrad


" Jitko, tak ti musím říct, že po A4M  se mi chodí moc lehce po světě a i v tom autě jsem přestala hysterčit... jako když mávne proutkem..... zvláštní je že si připadám teď jinačí.. že se měním....je to strašně zvláštní pocit....reaguju jinak.. cítím se jinak..."

---

Ahoj Jiťo..poslala jsem před časem k Tobě svého kamaráda...teď o vánocích jsem se s ním viděla. Nemůže Tě víc vynachválit do nebe.... Všechna strašidla mu z života odešla a je šťastný jak blecha.....moc děkuje a moc pozdravuje........

Martina Císařová, autorka cínovnaných šperků, Jablonec nad Nisou


V určité fázi mého života sehrála velkou roli "učitele", za což Ti budu vždycky vděčná a touto cestou Ti MOC DĚKUJI 

Ilona Vláčilová (absolventka kurzů Cesta k (sebe)poznání, AFT, reiki), manažerka v bance,Olomouc


V životě mě dokázaly zastavit dvě situace .….nemohla jsem otěhotnět……výchova syna…..

K té první – hormony…stres…vyšetření…vyšetření…stres…diagnostická laparoskopie…proč to nejde, když je vše v pořádku?...uvědomění - hlava je prevít!...NAŠLA JSEM JITKU…ještě týž měsíc jsem otěhotněla…

K té druhé – narodil se mi krásný syn…je neskutečně živý…NEZVLÁDÁM TO…proč se rozčiluji?...vychovávám správně?...aha, takhle to nechci…Jitko, proč to tak je?...není nad spokojenou mámu…

Zastavilo něco Vás, ať už to bylo cokoliv? A pokud nestojíte – co všechno se musí ještě stát, abyste se zastavili? Neváhejte, Jitka je skvělá! Dnes spoustě věcí rozumím, dávají mi smysl…žije se mi skvěle…urazila jsem POŘÁDNÝ kus cesty…ale stále se učím a spolupracuji s Jitkou.

Jsem učitelka…místo do pedagogicko-psychologické poradny posílám děti i rodiče k Jitce…

Jitko, díky…

Mgr. Olga Pokorná, učitelka, Lanškroun


Dobrý den, musím Vám ještě jednou poděkovat, protože po návštěvě u Vás jsem začala opět normálněspát a ráno jsem odpočinutá. Je to velice příjemné:). Když si vzpomenu na školu, nezažívám ten nepříjemný pocit.

Tereza Pecková, Polička, pečovatelka


Ta zkouška, ze které jsem měla takový strach, který mě k vám dostrkal, byla nakonec jako popovídání v kavárně. Byla jsem podstatě klidnější. Dokonce i zkoušející působil líp než obvykle. Úžasný! Celkově jsem teď víc v pohodě.

Lada Nováčková, studentka pedgogiky, Hradec Králové


Po několika letech jsem mohla vysadit prášky na nervy. Za to jsem vděčná. Dřív jsem skoro celý den seděla na posteli a koukala před sebe. Největší radost z toho mají vnuci. Říkají, že konečně mají babičku, se kterou si můžou hrát.

Lucie Báčová, důchodkyně, Polička


Po každým setkání se něco změní, odejde, uleví se. Zjišťuju, že se chovám jinak, že mě jen tak nerozčílím - ani děti, ani manžel, ani jeho rodiče. A to jsem si myslela, že se z toho baráku budeme muset odstěhovat. Moc se těším, až se vyloupne ta pohodová Eva, kterou jsem bývala dřív. Moc vám věřím. Ten e-book je taky fajn. Zkusila jsem na děti tu lví grimasu. Pak jsme se tomu moc nasmáli, na sourozeneckou hádku se zapomnělo.                       

Eva Kovářová, OSVČ, Letovice


V v prosinci jsem se zúčastnila přátelského předvánočního a prožitkového setkání Jitkou Studénkovou  a Davidem Řehákem CHUTNÉ A VOŇAVÉ (z moudrosti vánoční kuchyně našich babiček). Vzhledem k tomu, že Jitku znám již dlouhá léta, věděla jsem, že to určitě bude stát za to.

A také to tak doopravdy bylo. Krásná atmosféra, spousta zajímavých informací a zážitků. Moc se mi líbila hlavně masáž rukou. Ruce mi krásně voněly ještě druhý den ráno. Velmi zajímavá byla také ochutnávka různých druhů kávy s Davidem. Díky němu mám teď mnohem lepší představu o tom, co to káva vlastně je a jak by se měla připravovat.

Takže, Jitko a Davide – DÍKY za krásně strávený večer!

Romana Kozáková, učitelka, Svitavy


Jitu, díky za e-book. Ještě teď mi tečou slzy...smíchu...na techniku HA můj otec  prohlásil, te netušil jak moc mi hrabe...no pokud ji použiju v práci před šéfem, tak Chocholoušek je jistej. Ale báječně se mi ulevilo i u jiných cviků. Děkuji! A všem doporučuju!!!

Helena Lišková, Mladá Boleslav


S paní Jitkou spolupracuji více než 10 let a mohu ji jedině doporučit. Můžu říct, že se stala opravdu mojí průvodkyní v těžkých životních obdobích, ve kterých bych se sama plácala daleko déle. Tímto bych ji chtěla moc a moc poděkovat, protože vědět, že na vše nejste úplně sami a že existuje někdo, kdo se vám snaží pomoci a zároveň má patřičný odstup a nadhled je moc důležité. Vždycky jsem si myslela, že spousta věcí, co lidé řeší, se mne netýká, že by se mi to ani nemohlo stát apod. a pak člověk dostane takový průplesk od života, že už si raději nic nemyslí a nikoho za nic nesoudí.
Pravda je, že člověk se musí hlavně začít snažit sám, ale kdo chce něco změnit a trošku se v sobě pohrabat, je to nejlepší způsob, jak věci trochu popostrčit. Takže ještě jednou moc děkuji!!!
 
Ilona Pavlíčková, Lanškroun  www.iporiginal.cz

Já mohu Jitku doporučit!!! Nastartovala kdysi proces osvobození, ze kterého stále žiju a cesta nikdy nekončí a není vše dokonalé, ale rozhodně mne opustil pocit bezmoci a prešlapovaní na jednom místě se změnil v chůzi někdy i běh a někdy je to opravdu dobrodružná jízda. Děkuji Jitko, fandím Vám!

Jana Pavlíčková Jánová, knihovnice, Březová nad Svitavou


Milá Jitko, chci Ti moc poděkovat za všechen čas, který jsi mi věnovala. Včera jsem Ti po všech svých skvělých zkušenostech s Tvou prací dovedla svou nemocnou a nešťastnou kamarádku z ciziny. Bylo neuvěřitelný pozorovat co A4M, AFT i rodinné konstelace dokáží odhalit a jaké křivdy i bolesti máme ve svém nitru uschované a jak nás naše podvědomí řídí, ovlivňuje a jak nás tyhle naprogramovaný vzorce odklání od naší cesty ke štěstí, lásce a spokojenosti. Bylo úžasný během terapie pozorovat mimiku v tváři mé kamarádky od bolesti, vzdoru, ublížení k postupnému uvolnění a úsměvu.... bylo vidět, jak velkou zátěž u Tebe zanechala a jak se jí lehčeji dýchá a jak jí narostly křídla.... Děkuji... že si jí změnila život a pomohla zbavit velkých balvanů co jí srážely k zemi...potřebuji k Tobě dostat další své kamarády a kamarádky... Aby i oni sundali ze sebe ty deky co je dusí... Prosím, jestli bys mohla dát to, co Ti tady píši, jako recenzi na své stránky klidně i s odkazem na můj fcb profil. Ještě jednou moc díky...

Martina Císařová,  https://www.facebook.com/cisarova.martina

 

Zaujala vás tato slova?

Chcete i vy svou proměnu?

 

Volejte:  776 197 526

Pište: studenkova@jitkastudenkova.cz

 

Nahoru

Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

Líbí se vám stránka?

Tak se podělte s ostatními!

Klikněte na "To se mi líbí"

Sociální sítě
Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru