Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-booku

Zde si můžete vložit údaje pro stažení e-bookuDědeček facebookový rekordman

Přidáno 16.05.2017

Jak se stane dědeček  facebookovým rekordmanem? A dokonce tak, že o tom možná ani netuší a facebook i "s těma internetama" považuje za dílo ďáblovo? Překvapivě jednoduše. Stačí, aby existoval a v jednu chvíli projevil galantní chování vůči ženě o dvě generace mladší. Ale popořádku...

        V neděli na svátek matek jsem chvíli před devátou hodinou šla do obchodu pro čerstvé pečivo. Nakoupila jsem potřebné a postavila se do krátké fronty u pokladny. S pobavením jsem zaregistrovala vyšší procento mužů. Většinou byli bez partnerek, jejich nákupy měly tak 2-3 položky. A dost často to byly květiny nebo bonboniera :-)

      Ve frontě u pokladny čekal i dědeček asi 85 let:  s bílé prořídlé vlasy, tvář plná vrásek a jaterných skvrn, lehce sehnutý. Opíral se o vozík, ve kterém ležely tři kytice z drobných růžiček. Asi pro manželku a dcery. Po zaplacení požádal paní pokladní o nůžky. Prý potřebuje jednu z těch kytiček rozvázat. Ve frontě se objevila lehká nervozita, děda zdržoval. Dědeček uvolnil květiny, podíval se na paní pokladní a zeptal se jí, kolikrát je maminkou. Když odpověděla, že má  malého synka, vybral jednu růžičku a tu jí s přáním k svátku maminek podaroval. Najednou tam nestál dědeček, ale zralý Muž s velkým "M" a proti němu žena, která na něj určitě nikdy nezapomene.

       Asi o dvě hodiny později jsem o tomto milém setkání napsala na facebooku. Do půlnoci měl příspěvek rovných 100 sdílení a necelou pětistovku lajků. A teď  48 hodin po zveřejnění to je 130 sdílení a 685 lajků. Galantní dědýnek dobývá internet jednou růžičkou a kratičkým přáním.

     Krásný den plný nečekaných darů přeju a podělte se s námi v komentáři o své příběhy, které vám rozjhasnily den.

Děkuji

                                                                       Vaše Jitka

PS Foto je ilustrativní

 Tisknout stránku

"Dělej něco, utíkám ti!!!"
Tvůj život

E-book zdarma
9 tipů a triků pro lepší život

E-book zdarma

Volejte, pište!

Rady, dotazy, objednání

Rady a dotazy

Facebook


      © 2017 - Mgr. Jitka STUDÉNKOVÁ lektorka, autorka a průvodce pro zdraví a pohodu
Digitální obchodník
Zpět nahoru